DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Darčeková karta SEMPRE je flexibilná a ľahko sa používa! Vaša darčeková karta je platná 6 mesiacov od dátumu nákupu. 

1. Všeobecné ustanovenia 

Tieto podmienky sa vzťahujú na darčekové karty SEMPRE zakúpené v predajniach SEMPRE. Kúpou darčekovej karty SEMPRE akceptujete tieto podmienky. SEMPRE si vyhradzuje právo vykladať, upraviť alebo ukončiť podmienky bez oznámenia. 

Darčeková poukážka je platná IBA S DOKLADOM O KÚPE.  

Darčekovú kartu SEMPRE je možné použiť v obchodoch SEMPRE. Môžete ju použiť na zaplatenej celej hodnoty alebo čiastočnej hodnoty vybraného tovaru. Darčekovú poukážku je možné použiť na nákup ľubovoľného tovaru predávaného v predajniach SEMPRE. Nie je možné ju použiť na zakúpenie produktov v online obchode. 


2. Platnosť 

Darčeková poukážka je platná  6 mesiacov od dátumu uvedenom na pokladničnom doklade. Ak hodnota vášho nákupu presahuje hodnotu darčekovej poukážky, rozdiel môžete zaplatiť akýmkoľvek spôsobom akceptovaným v konkrétnej predajni. Po uplynutí doby platnosti nie je možné darčekovú kartu SEMPRE použiť na nákup, nie je možné ju reaktivovať ani nie je možné vrátiť nevyčerpanú zvyšnú hodnotu.

Darčekovú kartu SEMPRE vrátite v predajni SEMPRE pri platení tovaru To znamená, že darčeková poukážka ostáva po použití v SEMPRE.


3. Strata
Darčekovú poukážku používa jej držiteľ a je za jej používanie výlučne zodpovedný. Stratené, odcudzené alebo poškodené poukážky spoločnosť SEMPRE nenahrádza.


4. Obmedzená zodpovednosť 

Spoločnosť SEMPRE nenesie zodpovednosť za darčekovú kartu SEMPRE, ktoré sú následne stratené, odcudzené, deaktivované či poškodené. Zaobchádzajte s darčekovou kartou ako s hotovosťou.


6. Zákaznícky servis 

Sempre s-r.o.,  info@sempre.sk  alebo v akejkoľvek predajni SEMPRE

 

Nahor