REKLAMÁCIA TOVARU

Záručná doba na tovar zakúpený v našom internetovom obchode je podľa občianskeho zákonníka č. 150/2004 štandardne 2 roky. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom. Ten je povinný preukázať nákup u nás pokladničným blokom, ktorý mu bol zaslaný a vypísať tento protokol, ktorý sa zašle spolu s tovarom a pokladničným dokladom naspäť (v prípade, ak Vám bola k nákupu vystavená aj Vernostnú kartu, žiadame ju poslať spolu s tovarom na vrátenie!) 

Reklamačný protokol, ktorý sa zašle spolu s tovarom a pokladničným blokom naspäť. Kliknutím na slovo "Reklamačný protokol" si stiahnete želaný dokument k sebe do počítača alebo kliknutím na stránku "Dokumenty na stiahnutie".

VRÁTENIE TOVARU

Na vrátenie slúži Protokol na vrátenie tovaru kde vyplníte potrebné informácie pre vrátenie tovaru a zašlete ho spolu s tovarom. Tovar nesmie byť používaný, poškodený a musí byť kompletný.
Prepravné náklady na vrátenie hradíte Vy. Suma za vrátený tovar bude vrátená hneď po skontrolovaní vráteného tovaru 
najneskôr do 15 dní od doručenia k nám. Stiahnite si Protokol na vrátenie tovaru kliknutím na webstránku "Dokumenty na stiahnutie" 

    
Protokol musí obsahovať: 

Meno a priezvisko, adresa a telefónne číslo. 
Číslo účtu
v tvare IBAN na vrátenie peňazí.  
Dátum prebratia objednávky, n
ázov a cena tovaru: €
Dôvod vrátenia tovaru: ⎕     nevhodný strih.  
⎕     už sa mi nepáči.    ⎕     iný dôvod

TOVAR NÁM POSIELAJTE NA ADRESU: 


SEMPRE SHOES s.r.o (prevádzka LB SERVIS)
Molecová 4A - Karlová Ves
841 04 Bratislava

NEPREBERÁME TOVAR ZASLANÝ NA DOBIERKU ! 

Nahor